13 şehit için siber saldırı dalgası başlıyor!

“Ne Mutlu Türküm Diyene” cümlesinin kısaltılmış hali olan “NMTD”i kendisine isim olarak seçen hacker grubu, 13 şehidimiz için muazzam çapta bir web saldırısı başlatmaya karar verdi.

 

Geçtiğimiz günlerde Silvan’da gerçekleşen, 13 şehidimizin ölümüne ve 7 askerimizin yaralanmasına neden olan saldırı, ülkemizdeki internet oluşumlarını da derinden sarstı. NMTD isimli ünlü hacker grubu, gelişmeler üzerine PKK’ya bağlı olduğunu düşündükleri sitelere, 13 gün 7 saat boyunca saldırı yapacaklarını açıkladı.

NMTD, İsrail istihbarat servisi Mossad, İsrail hükümeti internet servisi Likud, Anonymous, İntel resmi sitesi, Irak Kürt yönetimi Meclisi internet servisine de ciddi büyüklükte saldırılar düzenlemiş ve kamuoyunun ilgisini çekmişti. O kadar ki, dünyanın en büyük hacker gruplarından LuzSec, NMTD ile ortak çalışma yürütme kararı almıştı.

NMTD, PKK’ya bağlı sitelere yapacakları saldırı dalgasının, nasıl sonuçlanacağını da basına ileteceğini ve halk ile paylaşacağını duyurdu.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Bilgisayar ve İnternet, Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git