2 Şehidin Cesedi Bulunamadı

Hakkari-Çukurca Karayolunda teröristlerin mayınlı saldırısında şehit olan askerler için ilk tören Hakkari‘de düzenlendi.

Hakkari-Çukurca Karayolunda teröristlerin mayınlı saldırısında şehit olan askerler için ilk tören Hakkari’de düzenlendi. Törenin ardından şehitlerin cenazeleri helikopterlerle Van’a götürüldü.

Hakkari Valisi Muammer Türker’in dün akşam verdiği bilgide, hain saldırıda 1’i köy korucusu 10 şehit olduğunu olurken; şehit askerlerden 1 binbaşı ile 1 uzman çavuşun cenazelerine de henüz ulaşılamadı. Şehit köy korucusu Cabbar Gültekin’in dün köyünde toprağa verilmesini ardından bugün şehit askerler için ilk tören Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda düzenlendi.

Hakkari Valisi Muammer Türker, Hakkari Dağ Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Levent Köse, Hakkari Emniyet Müdürü Ayhan Buran’ın katıldığı şehit törenine, gazeteciler alınmadı. Törenin ardından şehit cenazeleri memleketlerine uğurlanmak üzere 5 helikopterle Van’a gönderildi.

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı’na bağlı Jandarma Yarbay Yusuf Turgut Filo Komutanlığı’nda düzenlenecek olan ikinci törene, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ile Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz da katılacak.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

sıla_59 18 Ağustos 2011


tüm şehit ailelerine allahtan sabır şehitlerimize rahmet diliyorum ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZZZZZZZZZZZZZZ:(

MuRaT 18 Ağustos 2011


tüm şehitlerimize allahtan rahmet ailelerine bas sağlığı diliyorum ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

YagmuR 19 Ağustos 2011


tüm türkiyenin başısağolsun:( ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ…

ToLqa 19 Ağustos 2011


Hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri ekleniyor.Acımadan namertçe arkadan uzanıyor katillerin eli gencecik bedenlere.Kıydıkları canların hesabı bu dünyada sorulmasa bile, mahşer de yakalarına yapışacak koskoca bir millet var bu topraklar üzerinde.

esrarengiz 19 Ağustos 2011


bu sekılde sadece laf ebelıgı yaparak daıma bunlar basımıza gelecektırr yeterkıı zamanında mudahele edelım kımsenın haberıı olmadan davul zurna calarak operasyon yaptıgımızı solemeden o zaman hesabını otekı tarafa kalmaz burdada bedel odetırız yeter kııı duzgun bı plan stratejıı ve kararlılık olsun yoqsa her sehıtte basımız sagolsun vatan sagolsun sehıtler olmez vatan bolunmez dıye cok konusuruz kalıcı bı cozum uretmemız lazım yoqsa bugun basımıza geln yarın unutulup ertesı gun tekrar basımıza gelecektırr ve bunun acısı en buyugudur..Admın:esrarengiz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git