84'lük nineye akrabası tecavüz etti!

84’lük nineye 59 yaşındaki akrabası önce tecavüz etti, sonra da boğarak öldürdü…

 

Sakarya’nın Kocaali İlçesi’nde geçen yıl yalnız yaşadığı evde tecavüz edildikten sonra boğularak öldürülen 84 yaşındaki İpek Şardağ’ın cinayet şüphelisi 59 yaşındaki akrabası Cevat Genç çıktı. Polisin DNA örneği alarak yakaladığı şüpheli getirildiği Emniyet Müdürlüğünde cinayeti tüm ayrıntısıyla anlattı.

Kocaali İlçesi’nde 28 Ağustos 2010’da evinde ölü bulunan İpek Şardağ’ın cinayetini soruşturan Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, yaşlı kadının iki kez tecavüze uğradıktan sonra boğulduğuna dair Adli Tıp Raporu sonrasında soruşturmayı derinleştirdi. Kadının üzerinde bulunan spremden alınan DNA profilinin belirlenmesi üzerine polis kadının yakın çevresinde 7 kişinin DNA örneklerini aldı. Örneklerinden Cevat Genç’in DNA’sı yaşlı kadının üzerinde bulunan DNA ile örtüşünce, polis 3 yıl önce eşini kaybeden 2 çocuk babası Genç’i gözaltına aldı.

PİŞMANMIŞ!

Getirildiği Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde ifadesi alınan, daha önce cinsel taciz suçlamasıyla gözaltına alındığı belirtilen Cevat Genç suçlamaları kabul etti. Cinayet anını anlatan Cevaz Genç olay gecesi ‘Halam’ dediği yaşlı kadının oğlu ile Karadeniz sahilinde bira içtiklerini belirterek “O akşam Mustafa ile bira içtik. Muhabbet arasında annesinin evde yalnız olduğunu söyledi. Beraber kaldığı kardeşinin Kocaeli’ye gittiğini söyleyince, iki bira daha içip ben hala dediğim İpek Şardağ’ın evine gittim. Burada sobanın yanında otururken sohbet ettik. Sonra iki kez tecavüz ettim. Bana ‘Seni oğullarıma söyleyeceğim’ deyince boğarak öldürdüm” dedi.

Kocaali ilçesinde bahçevanlık yaptığı belirlenen şüpheli adliyeye sevk edilirken gazetecilere pişman olduğunu söyledi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git