Aziz Yıldırım En Çok Onu Özledi…

Aziz Yıldırım: Bana torunumu getirin

Şike soruşturmasında tutuklanan Aziz Yıldırım’ın torun özlemi içini acıtıyor

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi’nde en çok torunu Ada’nın hasretini çekiyor. Aziz Yıldırım’ın kızı Hande Gamgam’ın son ziyaretinde torununu sorduğu, ‘Bana Ada’yı getir’ dediği bildirildi. Hande Gamgam’ın da babasına bu haftaki görüş gününe kızını getireceği sözünü verdiği öğrenildi.

GÖRÜŞ GÜNLERİ BELLİ OLDU

Yıldırım ve şike soruşturması kapsamında Metris’te tutuklu bulunan diğer spor adamlarının cezaevindeki görüş günleri de belli oldu. Yıldırım’ın kaldığı revir koğuşunun görüş günü cuma olarak tespit edildi. F.Bahçe Başkan’ı Aziz Yıldırım’ın birinci dereceden yakınları cuma günü 09:00 ile 10:00 saatleri arasında ziyarete katılabiliyor. Bu cuma Ada’nın dedesini görmeye gitmesi bekleniyor.

GÖRÜŞME BİR SAAT

Serdal Adalı ile Tayfur Havutçu’nun kaldığı A-6 koğuşuyla, F.Bahçeli yöneticilerin kaldığı A-7 koğuşunun görüş günü ise perşembe. Bir saat sürecek görüş 14:00 ile 15:00 arasında. Futbolcuların kaldığı A-17 koğuşunun görüş günü ise perşembe 09:00 ile 10:00 arasında düzenlendi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Spor, Spor Haberler

YagmuR 18 Temmuz 2011


emeğine sağlık arkadaşım bu güzel paylaşımın için tşkelr…

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git