Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler

Serra Yılmaz: Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler

 

Balçiçek İlter’le Söz Sende programında bugün Balçiçek İlter’in konuğu oyuncu Serra Yılmaz’dı.  Programa Yılmaz’ın kara çarşaflı kadın larla  ilgili söylediği sözler damga vurdu.

“BAŞÖRTÜSÜYLE ÜNİVERSİTEYE GİREMEMEK ÇOK BÜYÜK BİR BASKI DEĞİL”

Yılmaz “Başımı bağlayarak üniversiteye gidemedim çok büyük bir baskı örneği değil çok büyük bir baskı örneği değil işklence görüp ne idiğü belirsiz çukurlardan çıkanların yanında. yani insan utanır” diyen Serra Yılmaz “bunu manevi bir işkence olarak görmüyorum” dedi.

“KORKUYORUM ÖCÜ GİBİLER”

“Ben insanların kapalı olmasından hoşlanmıyorum. Ben bazen korkuyorum biliyor musunuz? Başörtülüleri görmeyi korkutucu buluyorum.” diyen 29 Ekim’de hastanede karşılaştığı bir kara çarşaflıyı hatırlatan Yılmaz , “Geçen hastanede karşılaştım. Simsiyah bir Öcü gibi geldi üstüme korktum”sözlerini sarfeden Serra Yılmaz ardından kişilerin hayat tarzlarına saygılıolduğunu söyledi.. “Hiç kimseye de niye başını örttün deme hakkını da kendimde bulmuyorum” diyen Herkesin istediği gibi giyinebileceğini belirten Yılmaz  “Bu benim şahsi kanaatim” dedi.

“BAŞÖRTÜLÜ ARKADAŞIM YOK”

Balçiçek İlter’in “Hiç başörtülü arkadaşınız var mı” sözleri üzerine “Hayır yok”diyen Serra Yılmaz, “Normal başörtüsü değil burka gibi” diyen Yılmaz,“Birden bire karşınıza çıkın ööö oluyorsuz “ dedi.

“KARA ÇARŞAFTAN BAHSETTİM BAŞÖRTÜSÜNDEN DEĞİL”

Gelen tepkiler üzerine Twitter hesabında açıklama yapan Serra Yılmaz,“Ülkemizde kimse mizahtan anlamıyorsa ben ne yapayım ben o lafı espri olarak söyledim ayrıca komple kara çarşaftan söz ettim baş örtmekten değil” dedi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Arkadaşlik, Çalışma Hayatı, Genel, Haberler

Site Yönetimi Tarafından Bu Film Yorumlara Kapatıldı.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git