Beşiktaş Teknik Direktörü Havutçu ve Asbaşkan Adalı dahil 5 kişi tutuklandı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Havutçu ve Asbaşkan Adalı dahil 5 kişi tutuklandı.

 

Şike soruşturması kapsamında kamp yaptıkları Avusturya’dan Türkiye’ye çağırılan ve ifadelerinin ardından gözaltına alınan Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı ve Teknik Direktör Tayfur Havutçu’nun da aralarında bulunduğu 5 kişi hakkında savcı tutuklama talebinde bulundu.

Soruşturma kapsamında Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesine getirilen Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı, futbol takımı teknik direktörü Tayfur Havutçu, kulübün protokol ve futbol A takım güvenlik müdürü Ahmet Ateş ve futbolcular İbrahim Akın ile İskender Alı’nın ifadeleri soruşturmayı yürüten Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berk tarafından alındı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular İbrahim Akın ve İskender Alın’ın, savcılık sorgusunda iddiaları kabul ettiği öğrenildi.

Savcı, bu kişileri tutuklanmaları talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk etti.

Mahkeme 5 kişinin tutuklanmasına karar verdi.

Adalı ve Havutçu, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgunun tamamlanmasıyla sabah saatlerinde adliyeye gönderilmişti.

Beşiktaşlı Serdal Adalı, emniyete gelişinde Telefonla çağırdılar ifade vermeye geldim. Beşiktaş bu işten temiz çıkacak demişti.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git