Canlı yayında satanist kaosu

Dün akşam TNT ekranlarında ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinin hemen ardından yayınlanan tartışma programında adeta seyircinin sabrı sınandı.

 

Ömer Çelakıl’ın sunduğu ‘Hayatın Şifreleri’ adlı program dün akşam bir ‘ilki’ gerçekleştirerek, 3 satanist (Şeytan’a tapan) genci canlı yayına konuk etti.

Tanınmamak için siyah kar maskeleri giyen ve farklı bir yerden programa bağlandıkları anlaşılan satanist gençlerle programın konukları arasında çok sert tartışmalar yaşandı.

Konuk koltuğunda Rezzan Kiraz, Ali Murat Güven ve Zekeriya Beyaz gibi isimler vardı.

Çoğu zaman sorulan soruların kaos ortamında cevap bulamadığı ya da net şekilde anlaşılamadığı programda, konuklarla satanistler arasında atışmalar yaşandı.

‘Satanist’ sıfatıyla konuk edilen gençlerin, daha ilk dakikadan itibaren ‘Biz satanist değiliz’ demeleri de dikkat çekti.

 

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Sesli Chat, Sesli Sohbet Chat

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git