Chp'li Belediyenin Etkinliği;Kara Çarşaflı Dansöz…

 

CHP’li Çankaya Belediyesi işbirliği ile Camküre Organizasyon ve Belde AŞ tarafından düzenlenen Ankı Rock Fest 2011’de kara çarşaflı dansöz sahneye çıktı.

ÇOCUKLAR AİLELERİ İLE KATILDI

Çankaya Belediyesi’nin Ahlatlıbel Tesisleri’nde düzenlenen ve 18 yaş sınırının olmadığı festivale bazı çocukların aileleriyle birlikte katıldığı görüldü. Bir bira firmasının desteklediği festivalde oluşan görüntüler CHP’li Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve geçen yıl bir kişinin aşırı alkolden hayatını kaybettiği Okteberfest’i hatırlattı.

KARA ÇARŞAFLI DANSÖZ

23, 24, 25 Eylül tarihleri arasında yapılacak ve 3 gün sürecek festivalde sahne alan Babazula isimli sanatçının konserinin son kısımlarında sahneye kara çarşaflı dansöz çıktı. İzleyicilerden yoğun ilgi gösterdiği dansözle sahneye veda eden Babazula’nın ilginç kıyafeti ise dikkat çekti.

Festivalde aralarında Gürcistan, Almanya ve İsrali’den de rockçıların bulunduğu 30 sanatçı sahne alacak.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git