Cübbeli Ahmet Hoca Gözaltına Alındı…

Karagümrük çetesi soruşturmasu kapsapımda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut ünlü gözaltına alındı

 

Geçtiğimiz günlerde Cübbeli’nin koruması şoförü çeteden yardım istedikleri gerekçesiyle gözaltına alınmışlardı.

Ahmet Mahmut Ünlü, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi.

CÜBBE VE TAKKESİ İLE ADLİYEDE

Ahmet Mahmut Ünlü, sağlık kontrolünün ardından Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne getirildi. Ünlü’nün Karagümrük çetesine yönelik operasyonda bu sabah gözaltına alındığı öğrenildi. Öğle saatlerinde Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne getirilen Ünlü’nün görüntüsünün alınmaması için giriş kapısının önü çevik kuvvet polisi ile perdelendi.

“KARAGÜMRÜK ÇETESİ” ADLİYEDE

İstanbul Emniyeti’nin Karagümrük çetesine yönelik operasyonda gözaltına alınan şüpheliler Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne getirildi.

“Karagümrük çetesi” olarak bilinen ve halen cezaevinde olan Nuri ve Vedat Ergin’in ağabeyi Nejat Ergin’in de aralarında olduğu şüphelilerin İstanbul Organize Şube’deki işlemleri tamamlandı. Aralarında eski Türkiye Güzeli Neslihan Önder’in de olduğu 11 şüpheli bugün sabah 08.20’de Beşiktaş’taki İstanbul Adliyesi’ne getirildi. Şüpheliler, sağlık kontrolünün ardından Savcı Mehmet Ali Uysal tarafından sorgulanacak.

SEKS KASEDİ YAKTI

Cübbeli bundan bir kaç ay önce de kendisine ait olduğu iddia edilen seks kasedi ile ilgili İstanbul Emniyeti’ne gitmişti. Cübbeli’nin adamlarının Karagümrük çetesi ile görüşmesinin de bu kasetleri ele geçiren kişilerin izini bulmak için olduğu iddia edilmişti.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git