Denizlispor Başkanından Teşvik primi hakkında sert ve soğukkanlı açıklamalar

Denizlispor başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu’nda teşvik primi ile ilgili iddialara sert yanıt geldi

Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, Denizlispor-Fenerbahçe maçında, Galatasaray’ın kendilerine teşvik primi gönderdiği iddiasıyla ilgili, “Denizlispor bu işlerin içinde asla olmaz, olmayacak da” dedi.

Kıbrıslıoğlu, Süper Lig’de 2005-2006 sezonunun son haftasında oynanan ve 1-1 berabere sonuçlanan Denizlispor-Fenerbahçe maçında Galatasaray Kulübü’nün teşvik gönderdiği iddiasıyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, Denizlispor’un etik değerlere önem veren bir kulüp olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Bunları, bilmiyorum yine Aziz Yıldırım mı gündeme getirdi? Denizlispor’un etik değerlere önem verdiğini, ahlaklı bir yapı içinde yarıştığını hep söylüyoruz. O dönemde belki yönetimde değildik ama bizim olup olmamamız önemli değil. O günkü yönetim de aynı değerlere önem veren arkadaşlardan kuruluydu. Bu tür bir şike davasının Denizlispor camiasında konuşulmasını hiç aklımdan geçirmiyorum. Bu tür konuşmalara artık bir son verilmesini binlerce defa söyledik. Denizlispor bu işlerin içinde asla olmaz, olmayacak da.”

Unutmayalimki 2005 2006 tarihinde Denizlispor Kümede Kalmak İçin Oynuyordu Son Maç Aldıgı 1 puanla kümede kalmıştı Bu Gerçekleride Medya Görsün Ona Göre Konuşalım

Yazan : admin Kategori : Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git