Dışişleri'nden Sarkisyan'a kınama

Dışişleri Bakanlığı, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan’ın dün düzenlenen Ermeni Dili ve Edebiyatı Yarışması’nda bir öğrencinin sorduğu soruya verdiği yanıtı şiddetle kınadıklarını bildirdi.

 
 

Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, ”Kendi toplumunu, özellikle gençleri barış, huzur ve refah dolu bir gelecek için hazırlamak devlet adamlarının asli görevi olmalıdır. Bunun tam tersi bir yaklaşımla halklar arasında husumet ve nefret ideolojisini tahrik edecek şekilde gençlere ve gelecek kuşaklara öğütlerde bulunmak son derece sorumsuz bir davranıştır” denildi.

Bölgede barışı sağlamaya yönelik arayışların hız kazandığı dönemde Sarkisyan’ın kullanmakta beis görmediği ifadelerin barış için çalışmaya niyeti olmadığına işaret ettiği belirtildi.

Bölgede barış, huzur ve istikrarın hakim kılınması için çaba harcayan herkesin Sarkisyan’ın esefle karşılanan talihsiz ifadelerinden gereken sonuçları çıkaracağına inanıldığı kaydedildi

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

YagmuR 27 Temmuz 2011


emeğine sağlık arkadaşım…

YagmuR 27 Temmuz 2011


bu arada az ve öz yazıyorum neme lazım yazım hatası falan olabilir:)))))))

olumune_sevdam 27 Temmuz 2011


TŞKLER 🙂

olumune_sevdam 27 Temmuz 2011


‘A’ HARFLERİNE DİKKAT ET YETER SORUN OLMAZ :)))

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git