Facebook İşin Dozunu Epey Arttırdı Artık Facebook Ne Sitesi oldu anlaşılmaz .

Atalarımızın doğmamış çocuklarla ilgili söylediği sözleri Facebook duymamış anlaşılan. Çünkü ünlü sosyal ağ sitesinin yeni projesinde profilinizi doğmamış çocukları ekleyebileceksiniz.

Google + atağıyla birlikte Facebook daha güçlenmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Ünlü sosyal medya ağı kullanıcıların dikkatini çekmek için yeni bir proje başlattı. Bu projenin adı doğmamış çocuk için Facebook hesabı açmak. Bu da hiç olur mu? Demeyin, çünkü sistem tüm bu içerikleri değiştiriyor. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net’in haberina göre, normalde, doğan çocuk için Facebook hesabı açıyordunuz bu hesap ise belirli bir yaşa gelene kadar sadece isim olarak gözüküyordu.

Değişen içerikleyse, çiftler gelecekte doğacak olan çocukları için doğum tarihi belirleyebiliyor. Ya da gebelik zamanı siteye giriliyor ve Facebook otomatik olarak bu zaman üzerinden 9 ayı hesaplayamaya başlıyor. Facebook bu tarz içeriklerle gelecekteki kullanıcılarını da garantilemek için uğraşıyor

Yazan : admin Kategori : Teknoloji

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git