Fenerbahçe'nin 18. şampiyonluğu tescillendi…

Şike soruşturması ile sarsılan Fenerbahçe’ye UEFA’dan müjdeli haber geldi! UEFA, resmi sitesinde güncelleme yaparak Fenerbahçe’nin 18. şampiyonluğunu ekledi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun birkaç gün içinde şike ile ilgili kararları açıklaması…

 

 

 

Şike soruşturması ile sarsılan Fenerbahçe’ye UEFA’dan müjdeli haber geldi! UEFA, resmi sitesinde güncelleme yaparak Fenerbahçe’nin 18. şampiyonluğunu ekledi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun birkaç gün içinde şike ile ilgili kararları açıklaması beklenirken, soruşturma sonucuna göre ‘Fenerbahçe’nin bu sezonki şampiyonluğunun elinden alınacağı’ bile belirtiliyordu. Ancak UEFA, resmi internet sitesinde (uefa.com) Fenerbahçe’nin şampiyonluk sayısını 17’den 18’e çıkararak, sarı-lacivertlilerin geçen sezonki şampiyonluğunu ‘tescil’ etmiş oldu. Bu gelişme, Fenerbahçe camiasında büyük sevinç yarattı.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git