Flaş Flaş Tayfun Havuççu ve 4 kişiye daha tutuklanma talebi

Havutçu ve 4 kişiye daha tutuklanma talebi

Şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında savcılıktaki sorguları sona eren Serdal Adalı, Tayfur Havutçu, Ahmet Ateş, İbrahim Akın ve İskender Alın tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi

 Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alındıktan sonra İstanbul Adliyesi’ne sevk edilen Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı, futbol takımı teknik Tayfur Havutçu ve güvenlik amiri Ahmet Ateş ile İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular İbrahim Akın ve İskender Alın’ın savcılıktaki sorgusu tamamlandı. Ardından bu 5 kişi savcılık tarafından tuıtuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

AKIN VE ALIN İDDİALARI KABUL ETTİ

İBB’li futbolcular İbrahim Akın ve İskender Alın ise savcılıktaki sorguları sırasında kendilerine yöneltilen şike iddialarını kabul etti.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git