Galatasaray, Lazio'yu Yaktı!

Sarı kırmızılı yönetimin Muslera’dan vazgeçmesi, Uruguaylı kalecinin yerine transfer yapan İtalyan kulübünü zor durumda bırakırken; Cana’nın Çizme planlarını da bozdu

Menajeri Fonseca’nın bitmeyen istekleri G.Saray’ın Muslera’dan vazgeçmesine neden olurken bu durumdan en fazla Uruguaylı kalecinin kulübü Lazio etkilendi. Sarı kırmızılıların kalesini Taffarel’in önerisiyle Brezilyalı Victor Bagy’e emanet etmeye karar vermesinden sonra İtalyan kulübü karıştı. G.Saray, Muslera’dan vazgeçince Lorik Cana’nın Lazio’ya transferi de çıkmaza girdi. İşte bu kargaşaya neden olan gelişmeler…

Baros’tan bile fazla

Lazio, Cana’yı, G.Saray da Muslera’yı istiyordu. Görüşmeler başladı, İtalyan kulübü “2 milyon Euro daha verirseniz takas ederiz” dedi. G.Saray da “Tamam” deyince takas olayına herkes oldu bitti gözüyle bakmaya başladı. Ancak Uruguaylı kalecinin menajeri Fonseca sürekli fiyat artırdı. Yıllık 3 milyon Euro artı maç başı ücret talebinde bulununca G.Saraylılar tepki gösterdi. Çünkü takımın en çok kazananı Baros bile 2.8 milyon Euro alıyordu.

Muslera’nın G.Saray’a gideceğine kesin gözüyle bakan Lazio, 5.2 milyon Euro bonseris bedeliyle Cagliari’nin kalecisi Marchetti’yi transfer etti. En az 17 milyon Euro’luk fatura sarı kırmızılıların işine gelmeyince sorunlar yumağı büyüdü. Uruguaylı kaleci Muslera transferi olmayınca Cana’nın Lazio’ya gidişi de suya düştü. Bu gelişmeler üzerine Lazio Kulübü Başkanı Claudio Lotito, “G.Saray keşke bu kararı daha önce bildirseydi. Yeni kaleci alınca planlarımız bozuldu. Tüm işlerimiz karıştı” diye dert yandı.

Yazan : admin Kategori : Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git