Aziz Yıldırım Gözaltında adresimi 'Metris' yazdılar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın mahkemedeki ifadesi gazetelere yansıdı. Yıldırım’ın ifade sırasında bir iddiayı da gündeme taşıdığı öğrenildi. Yıldırım, daha gözaltındayken tahlil kağıtlarına adres olarak Metris cezaevi yazıldığını iddia etti.

Aziz Yıldırım savcıya verdiği ifadede şunları söyledi:” İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü Labaratuvarında ait şahsımla ilgili yapılan laboratuar test sonuçlarına ilişkin belgeleri sunuyorum. Belgede hasta adı olarak benim adım yazılırken karşısında ise adres olarak Metris 1 ve 2 nolu Kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu yazılmış. Yanında da istek yapan kirişinin adı… Bu tahliller yapıldığında daha savcılığa dahi sevk edilmemiştim. Ancak suçlu bulunup tutuklanmışım gibi adresimde kapalı cezaevi olarak yazıldı. Bu da yapılan soruşturmanın art niyetli olduğunu önceden kurgulanmış ön yargılı bir soruşturma olduğunu göstermektedir.”

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git