Guus Hiddink İçin Yolun Sonu Göründü İstifa Hiddink !!

Guus Hiddink’den beklenen açıklama

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, bundan sonra görevde kalmasının çok düşük bir ihtimal olduğunu söyledi.

Hırvatistan ile 0-0 berabere kaldığımız karşılaşma sonrasında teknik direktör Guus Hiddink açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluşun sorularını yanıtlayan Hiddink, “Başka oyuncularımız da var bizim. Hiçbir zaman pişmanlık duymuyorum. Ömer Toprak, Mehmet Ekici, Gökhan Töre, Sinan Bolat, bu isimleri kullandık. Sinan Bolat mükemmel bir maç çıkardı. Hem taktiksel olarak, hem de mental anlamda iyi bir maç çıkardılar” ifadelerini kullandı.

Basın mensubunun “Galiba bu son maçınızdı” ifadesi üzerine Guus Hiddink, “Bunun olması yüksek bir ihtimal” dedi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Almanya’nın üstesinden gelemedik. Play-off yoluyla finallere gitmeye çalıştık ama bu olmadı. Yine de kadromuza gelecek vaad eden oyuncuları kattığımız için memnunum. Defansın göbeğinde oynayan oyuncularımızdan memnun kaldım. Töre ve Kazım’ın gayretleri, Umut’un çabası, Caner’in de ilk yarıdaki performanslarından memnunm. Bu kadro Türk Milli Takımını ileriki yıllarda götürebilecek bir kadro” sözleri ile konuşmasını sona erdirdi.

Yazan : dogukan10 Kategori : Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git