BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

SesliSitem Hakkında Yazabileceğim Okadar konu varkı bunu kısaca anlatmaya çalışacağım.

Seslisitem.com 2005 yılında 5 arkadaşın bir araya gelerek bizde bir sesli chat sitesi açabiliriz giderleri bu masraflar bu ve ben açmak istiyorum ve sizlerde benim arkadaşlarımsınız gelin beraber açalım dıyerek yola ciktiğim web yolunun ta en başıdır ve bu arkadaşlarım şimdi daha iyi anlıyorum kı sanalın web dunyasının adıydı onlar ewet acalım dıyerek benı bu yola sokmuslar ve hiç bir maddi manevi destek vermeden ıstersen kapayalım diyerek benı sesli site ile yanlız bırakmıslardır. O ğünden bu güne Seslisitem Geldiyse bu büyük bir emegin hırsın ve çalıimanın eseridir ben vartes olarak tek basıma bircok insanların sevgisi ve destegiyle yıllardır seslisitem.com yaşattım fakat bu beraberlıkde benden daha fazla emeklerı olan arkadaşlar oldu sizmdi sizlere bunlardan bahsedeceğim. Başta yola cıktıgımda Yanımda olan tek isim ve en  eski isim Mina Hanım dır o Seslisitem de benim kadar eski ve yetkilidir.O zamanlardan kalan bazı isimleride unutmuş degilim. Ozamanlar bana cok destek olan fikirlerini soyleyen ve herzaman benim iyiliğimi düsünen belki seslichat alanında admin olarak cok başarılı olmasada samimiyetligi ve kararlılığıyla seslisidemde surekli online olan ve  her konuda mudaim olan SeL Hanımda Seslisitem de unutulmayan isimlerdendir. Yine ozamanlardan akla kalan ve cok saygın bır yere  sahip olan Sanat odasının Sanat odası olmasına ve bir çok sitede boyle bir oda olmamasına rağmen Seslisitemde Hala Var olan Sanat Odasının Temel Taşlarından Tabiri caizse Kurucularından DağLar Hanım da Seslisitem Ailesine çok büyük emekler vermistir. Kalıcı bir cok isim burda bin anda yazmak zordur şimdi bu arkadaşların aramızda olmamasına ragmen deger ve sevgileri hiç unutulmamıştir. Türküler odasıda Seslisitemde Hiz unutulmayacak bir odadır ve Firuze Hanım Bu odanın kurucularından dır. Seslisitemde Bir çok alanda hizmet yapan firuze hanım saygınlıgını ve agırlıgını her zaman korumus cok değerli bir arkadasımızdır.

Ozamanlardan bu  zamanlara iyi kötü çalıstıgımız ofkele kalkıp zararla oturdugumuz ve bu sıtenın yetıştırdiği kestane kabugundan cıktı kabuğunu beyenmedı mısalı bır cok arkadasımızda vardır. Ama burda isimlerini saymaya başlarsam bir cok Admini Seslisitem.com yetiştirdiğini ve bir cok web sitesı Seslisitem Uyelerı tarafından kurulmus olduğunu gormek cokda zor degildir.Bu siteler Seslisitem’i kendilerine  rakip olarak gorduklerınde Seslisitem’in ağırlıgı ve tarıhı altında ezıldıklerınıde defalarca gördüm.

Seslisitem de Admin olmak Emek isteyen çaba isteyen bir durumdur. Bizler seslisitem’de asla kımseyı zan altında bırakacak konusmalar yapmadfık kımseyıde bıze yakın dıye degerlendırerek ona görev vermedik. Seslisitem in aldığı kararlar herkesin ortak kararı olmustur. Zor günümüzde bizlere zorluk cıkaran arkadaşlar  iyui  ğünümüzde asla aramızda eskısı gibi olmamıştir olmayacaktırda. Su anda Seslisitemde Başarılı gorev yapan Arkadaşlarımız Yarın seslisitem Tarıhınde büyük bir yer alacaktır. Belkı sızlerın onemsemedıgı küçük ayrıntılar bizler için cok onemlidir.

Seslisitem Bir Sivil toplum orgütü gibidir. İnsanalr buraya sadece sesli chat sesli sohbet inçin gelmezler. Burada yenı şesyler  üretilir haber ve güncel konularda olaylar tartışılır ulkemızı alakadar eden tüm konular ıncelenır ve 10 farklı web sıtemizde bu konular ile alakalı yazılar yazılır haberler ve  eğitimlerle insnalar bilgilendirilir.

Seslisitem web alnında bır Milat tır Ahlak ve deger olculerınden asla tavız vermeyen seçkin ve saygın insnaların bir araya geldiği bu web sitesinde görev almak ve bu görevı devam ettirmek istiyorsanız bencilliklerinizden hasetlerınızden kıskanclıklarınızdan uzak durarak humanist bır bakişla ınsanları severek ve başkararının hatalarının pesinden degilde kendı hata ve eksiklerını askarıye indırmek arzusunda olan insan sevgisini ve affetmeyı seven ve ozur dılemeyen özür dilereyecek duruma düşmeyen insnaların barındığı özeş bir web alanıdır.

Seslisitemde Usere  Saygı yoktur!!! İnsana saygı vardır.

Bizler  user gelsın dıye kımsenın onune kırmız halı seremeyız bız bır emegın oykusuyuz ve buraya kolay gelmedık yenı gelen arkadaşlar bunu bılerek bizlere değer vererek bizlerınde arasında yer almak için önce bizleri tanıyacak zamanla alışacak sevecen anlayacak.

Seslisitem Başarısızların ve ahlaksızların dayanabılecegı ve sureklı online olabileceği bir yer değildir. Seslisitemde Ayrılan insanlar’ın Kaçişi aslında kendı başarısızlıklarındandır. Tel Tek bunların bir cok  örneği vardır bilir kişiler sadece Seslisitem adminleridir. Seslisitem Yonetimi Kuçuk polımıklerle asla kimseyı muhattap almamıstır almayacaktır ahlak ve sevdı yonunde her zaman susacak ve ozel hıç bir konular ıftıralara  rağmen deşifre edilmeyecektır cunku seslisitem sızın bıle dusunemedıgınız ozgur yaşamıza ve haklarınıza sıze sormadan sahıp çıkmıştır cıkacaktır..

İmza / vartes

Eski Adminler Kimler geldi kimler geçti SesliSitem Adminleri Seslisitem Tarihi Geçmişden Bugune

Görünecek isim
E-Posta adresiniz (yayınlanmayacak)

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git