İspanyadaki En Önemli Şey Tecrübe ..

La Liga’da Türk futbolunu 8 yıl boyunca başarıyla temsil eden Nihat Kahveci, Arda’nın transferini Futbol Gündemi’ne değerlendirdi.
 
Genç yıldızın Atletico Madrid’te başarılı olacağını söyleyen Nihat, Arda’ya önemli tavsiyelerde bulundu. “İspanya’daki en önemli şey; ne kadar kaliteli bir futbolcu olursanız olun, takım oyununda size verilen görevi sahada en iyi şekilde yapmanızdır” diyerek Arda’ya nasihatte bulunan Nihat, yıldız oyuncunun fizik olarak kendini en üst noktada tutması ve takım oyununa uyması gerektiğinin altını çizdi.
 
Nihat Kahveci ayrıca, Trabzonspor’un UEFA Avrupa Ligi’nde Athletic Bilbao’yu eleyecek güçte olduğunu belirtirken, “Türk futbolunun bir yerlere gelmesini istiyorsak artık bu maçları geçmemiz gerekir” dedi.

Geleceği hakkında da konuşan tecrübeli yıldız, futbola devam etmek istediğinin altını çizdi ve “Grev kararı nedeniyle maddi anlamda sıkıntıya giren La Liga’ya geri dönmem zor. Başka teklifler de var. En uygun olanını seçip herkese açıklayacağım” dedi.

Yazan : dogukan10 Kategori : Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git