İŞTE KADINLARIN ÇOK ENTERESAN HUYLARI

 

 

 

– İki Kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kol kola girer,hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir.

– Kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlar.Dışarıya çıktıgınız zaman dikkat edin.Yalnız yürüyenerkekler görmek mümkündür falan kızlar daima gruplar halindedir.

– Kızlar tuvalete gitmeyi de toplu yapılacak bi aktivite olarak görürler.Yalnız helaya dahi gitmezler.Örneğin okulda ders arası bir kız sınıfta dolaşıyor.
”tuvalete gidiyorum gelecek varmı”
Ses yok.
”Tuvalete gitcem gizeeeeeem hadi gel”
Gizem hiç oralı değildir ve hatır hatır defter karıştırmaktadır.Çünkü şimdiki ders sınav olacaktır ve gizem son 5 dakikada herşeyi ögrenebileceğini düşünmektedir.Sonunda tuvalete gitmek isteyen kız, partner bulamayınca tuvalete gitmekten vazgeçer!!!!

– İki Kız durup dururken,hiçbir olağandışı bir durum yokken her an birbirlerine sarılabilir,salya sümük öpebilir.Bu kızlar sabahtan beri zaten birliktelerdir ve birbirlerini özleme olasılıkları da yoktur ama genede bu anlamsız davranışı da normal karşılamak gerekir.Nede olsa kızlardan bahsediyoruz.

– Kızların hiçbir zaman geniş bir arkadaş kitlesi olmaz.Örneğin bir kızın sınıfta daima 2, bilemedin 3 tane çok samimi arkadaşı vardır.Geri kalanların çogu ile arasında çekememezlik söz konusudur ve dedikodu konularını da genelde bu kızlar oluşturur.

– Kızlar duygusal olduklarını iddia ederler fakat ona saf duygularla aşık olmuş çirkin çocugun dönüp yüzüne bile bakmazlar,umursamazlar bile,gülüp geçerler..Onların duygusallıkları sadece kendileri aşık olunca geçerlidir.

– Kızlar, sevgililerine aşırı baglanırlar.Hayatta sevgililerinden başka bişi yoktur sanki onlar için.Devamlı telefontrafiği,dialoglar.Çiftimiz 1 ayda üzerlerinde 5000 beles sms bitirirler.Telefonda o kadar çok konuşurlar kikonuşacak konu bi zamandan sonra tükenir ve ortaya şu tablo çıkar.
……(Sessizlik)
Kız: -ee napıyosun?
(Kısa bir sohbet daha)
……(gene sessizlik)
Oglan: -eee napıyosun?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

– Kaçınılmaz son geldi ve ayrılık yaşandı.Kızlar 1 ay kendilerine gelemeyeceklerdir ve o süre boyunca kendilerine ve çevrelerine zarar vereceklerdir.En saçma ve alakasız konuda bile ayrıldıgı sevgilisinden konu açmayı başaracaklardır.İşte eger bu kızın arkadaşıysanız bu konudan daralıp kusmamak için o dönem boyunca ondan uzak durmak ve kafanızı ferah tutmak en akıllıca harekettir.Emin olun ‘Dost kara gün içindir’ lafı bu durum için söylenmemiştir,hayatta çok daha kara günler vardır.Yalnız bırakın onu,aglar aglar susar..

– Sokakta yürüyorsunuz.İki kız geliyor karşıdan.Birinin kulagında telefon.Yüzündeki garip tebessümden anlıyorsunuz ki sevgilisiyle konuşuyor.Diger kız avanak avanak çevreye bakınıyor.İşin aslına indiğinizdetelefonda konuşan kız çarşıya çıkmadan önce diger kızı aramış ve gezmeye çıkalım demiş.Tabi çıkmışlar fakatsevgilisi olan kız telefonu eline bi almış tüm gezi boyunca telefonda konuşuyor.yanındaki kızda madem tüm gün telefonda konuşacaktın, neden beni çagırdın diye içinden söyleniyor ama dışarıya belli edemiyor.Çünkü belli ederse bu onu kıskanıyo izlenimi verebilir!

– Kızların özel hayatları yoktur.Çünkü sevgilisiyle yaşadıgı olayları,ettiği kavgaları,mutlu veya mutsuz tüm anlarını anne babası hariç tüm sosyal çevresi bilir.Hatta Ayşe’nin sevgilisini Ayşe’den daha iyi tanıyan bi kişi vardır.Ayşe’nin en yakın arkadaşı!

– Arkadaşlarınızı toplayıp biraraya gelmek istiyorsunuz.herkesi çagırdınız.Çagırdıklarınızın 10 tanesi kız.Kızların hiçbir önemli işleri güçleri olmamasına ragmen en fazla 6-7sini biraraya getirebilirsiniz.Geri kalanlar daima bi mazeret üretip gelmezler.

– Bir sınavdan sonra tüm gün soruların muhabbetini yaparlar ve sınavdan sonra ağlayan kızlar görmek mümkün olabilir.

– Bunlar tamamen genellemedir ve her genellemenin istisnaları vardır.Kızlar böyle yazıları okuduktan sonra daima savunmaya geçerler.Lütfen savunmaya geçerek kız dayanışması oluşturmayınız.Teşekkürler…

 

seslisitem,sesli sohbet,sesli chat,vartesmedia,vartes,sanalyakuza

Yazan : sanalyakuza Kategori : Arkadaşlik, Ask Ve Sevgi, Bilgisayar ve İnternet, Çalışma Hayatı, Genel

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git