İstifa gecesi darbe olacak zanneden?

O gece ellerini ovuşturanları anlattı. Bakın istifa gecesi nasıl heyecanlanmışlar?

 

 

Darbe olacak diye heveslenen kamu yöneticileri oldu. Canlı yayında “o gece ellerini ovuşturanları” anlattı. Abdullah Abdulkadiroğlu, “YAŞ sürecinde tatilini kesip Ankara’ya gelen Kılıçdaroğlu daha yoldayken sorunun çözülmüş olduğunu gördü” dedi.

TGRT Haber’de yayınlanan ve Selma Aydın’ın sunumuyla ekrana gelen Bugün programına katılan SamanyoluAnkaratemsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu’ndan çok çarpıcı idddia geldi.

Tecrübeli gazeteci Türkiye’nin gözlerinTSKzirvesindeki asker istifalarına çevrildiği kritik süreçte yaşanan önemli bir detayı paylaştı.

“Bunu farklı noktalardaki bazı insanların o akşam yaşadıkları heyecandan ve hareketlikten söylüyorum. Ankara’dan yaşanmış olan bir süreçtir.

3 kuvvet komutanını vegenelkurmaybaşkanının emekliliklerini istemeleri sonucu Ankara’da bu gece darbe olabilir diye hazırlık yapan ve bununla ümitlenen bir irade ortaya çıktı. O gece Ankara’da birkaç saat de olsa böyle bir ümit yaşandı bazı kesimler tarafından.

Ve bu ümidin yaşandığı kurumların içinde devletin bazı kurumları var. Birkaç saat içinde Türkiye’nin bu güne kadar karşılaştığı en büyük asker kaynaklı sorunun çözülmesi Türkiye’deki normalleşmenin tam anlamıyla simgelerinden biri oldu.”

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

YagmuR 13 Ağustos 2011


emeğine sağlık arkadaşım…

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git