Karnındaki Bebeği 6 Bin Liraya Sattı

Türkiye’de hamile kalıp karnındaki bebeği, çocuğu olmayan çifte satmak için Kıbrıs’a giden kadın yakalandı.

 

 

 

 

Türkiye’de hamile kalan ve kürtaj yaptırmak üzereyken, çocuk isteyen 53 yaşındaki Barbaros Akamaç ile 50 yaşındaki Aylin Akamaç çifti ile tanışarak bebeğini doğurup 6 bin TL’ye onlara verme konusunda anlaşan 21 yaşındaki Türkan Şimşek, KKTC’ye gelerek doğumunu gerçekleştirdi.

Akamaç çifti de, 28 Kasım’da Türkan Şimşek ile birlikte KKTC’ye geldi ve doğum birkaç gün önce gerçekleşti. Akamaç çifti, sahte belgelerle çocuğu Aylin Akamaç doğurmuş gibi hastane, belediye ve kaymakamlıktan belge aldıktan sonra bunu Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçiliği’nde onaylatmaya gidince yakalandı.

Bebeğini 6 bin TL’ye satan Türkan Şimşek, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıktı. Davayı gören hakim, Şimşek hakkında tutuklama kararı aldı. Bebek ise, Sosyal Hizmetler Dairesi korumasına alındı. Mahkemede KKTC’de hiçbir tanıdığı olmadığını söyleyen Türkan Şimşek, bebeğini istemeden satmak zorunda kaldığını söyledi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git