Kayıp şehidin cenazesi bulundu

Çukurca’da şehit düşen askerin cansız bedeni Zap Suyu’nda bulundu.

CENAZE TÖRENİ İPTAL EDİLMİŞTİ

Radikal’in haberine göre, arama çalışmalarına askeri birliklerini yanı sıra balıkçılık yapan vatandaşlar da katıldı. Ankara Adli Tıp Morgu’nda bulunan cenazenin DNA testi tutmadığı için şehit Uzman Çavuş Erhan Arı’ya ait olmadığının açıklanması ve cenaze töreninin son anda iptal edilmesi Yozgat’ın Yerköy İlçesi’nde oturan yakınlarını ikinci kez yıkmıştı.

BİR TEL SAÇI DA OLSA BULUNSUN

Başta şehit oğullarının bayrağa sarılı tabutunu bekleyen Medine ve Mustafa Ar çifti olmak üzere şehit eşi Ayşegül, acılarının ikiye katlandığını söyledi. Eşinin cenazesinin ortada olmamasının acısını artırdığını söyleyen Ayşegül Ar, “Gidip dua edecek bir mezarı bile yok. Eşimin bir tel saçı da olsa bulunsun. Zap suyuna düştüğü söyleniyor. Zap suyunun döküldüğü yere kadar gidilip aransın” demişti.

BOZDAĞ YALANLADI

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Yozgat’taki programında sorulan sorularda ”Bu konuda bize gelen bir bilgi yok. Varsa bile bize ulaşmadı” sözleriyle yalanladı.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

çileklibrowni 23 Ağustos 2011


ALLAHIM AİLESİNE SABIR VERSİN…ZOR!!!

YagmuR 23 Ağustos 2011


allah rahmet eylesin tüm şehitlerimize yakınlarınada sabır versin rabbim 🙁 kahrolsun pkk…

esrarengiz 23 Ağustos 2011


cok sükür sag salım tek parca halınde zap suyu kenarındaa bulundu dıger sehıtlerımızıde boyle tek parca halınde bulabılseydık keskee..:(:( Admin:esrarengiz

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git