Kemer'de plajda patlama: 10 yaralı

İlçe merkezindeki 8 Nolu Plaj’da, denizin birkaç metre yakınında kimliği belirsiz kişilerce kumlara gömülen zaman ayarlı patlayıcı saat 10.00’da büyük bir gürültüyle infilak etti.

Patlamanın olduğu bölgeye sevk edilen güvenlik güçleri çevrede önlem alıp araştırma başlatırken, patlamayla hafif yaralanan ve şoka girenlere sağlık ekipleri ambulansta müdahale etti.

Plajdaki patlamada 10 kişi hafif yaralandı. Yüzlerce turist ile tatilcinin denize girdiği sırada meydana gelen patlama paniğe neden oldu. Çoğu Norveçli turist olan yaralılar, gelen ambulanslarda yapılan ilk müdahalenin ardından Kemer Özel Yaşam Hastanesi’ne götürülerek tedavi edildi.

Polis, güvenlik çemberine alınan bölgede patlamayla ilgili çalışma başlattı.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

ToLqa 28 Ağustos 2011


bunu yapanları şiddetle kınıyorum.lanetliyorum herkim yaptıysa bir taşla iki kuş vurmak istemiş ama amaçlarına asla ulaşmamalarını umuyorum.

okan35 29 Ağustos 2011


Alın size açılım devam edin açılım yapmaya devam edin bunların hesabını nasıl vereceksiniz bilmiyorum akan her damla kandan sorumlu açılımı yapanlardır.bu eylemleri yapanlarda insan evladı değildir.

ada 29 Ağustos 2011


daglar yetmedi o.. cocuklaraı sehre indiler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git