KOCAMAN BIRAKIYOR

Fenerbahçe’nin hocası, Şampiyonlar Ligi’nden men edilmelerine büyük tepki verdi, “Ben bu şampiyonluğa laf ettirmem. Bundan böyle futbol kariyerime nokta koyuyorum” diyerek yönetime istifasını sundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Şampiyonlar Ligi’nden men edilmelerinin ardından istifa kararı
aldı.
Önceki gün Başkan vekili Nihat Özdemir ile Asbaşkan Ali Koç, Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın “UEFA çekilmenizi istiyor. Bu konuda bir karar alın” sözlerini Kocaman’a aktardıkları ve görüşünü aldıkları öğrenildi.
Kocaman’ın toplantıda “Böyle şey mi olur. Bu şampiyonluğa laf ettirmem. Biz anlımızın teri, bileğimizin gücüyle şampiyon olduk. Şampiyonlar Ligi hakkımız. Eğer gidemezsek futbol kariyerimi noktalarım” dediği belirlendi.

Yönetim ikna etmeye çalışacak
Futbol Federasyonu’nun dün akşam üzeri aldığı kararın ardından Aykut Kocaman’ın görevi bırakmak istediğini yönetime resmen ilettiği kaydedildi. Bu haber şok etkisi yaratırken, Asbaşkan Ali Koç ile diğer yöneticilerin bugün Aykut Kocaman ile bir araya gelerek kendisini ikna etmeye çalışacakları ifade edildi.
Kocaman’ın kararını duyan futbolcuların da büyük bir şoka girdikleri dün gece sabaha kadar aralarından yaptıkları telefon görüşmelerinde ortak bir yol izlenmesi konusunda fikir birliğinde vardıkları belirlendi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler, Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git