Küçük bir kız çocuğu iken para karşılığı 26 erkeğe satılan N.Ç

Gencecik bir kız iken, daha 13’ünde para karşılığı 26 erkeğe satılan N.Ç.,hukuk eğitimi almak istiyor, kim bilir belki de kendisine uygulanan ‘adalet’i değiştirmek istiyor artık, ‘kendi rızasıyla’…

 

N.Ç’nin bu kişilerle rızasıyla birlikte olduğuna yönelik karara atılan imza günlerdir konuşuluyor. Şimdi de olayın mağduru N.Ç. konuştu.

ARTIK RAHATLAMAM

Adalete inancı kalmadığını vurgulayan N.Ç., “60 yıl verseler de rahatlamam” dedi. TV ve gazetelerde yayınlanan haberlerde 13 yaşında olduğu anlatılan N.Ç., artık 21 yaşında genç bir kadın. Posta’nın haberine göre, N.Ç ingilizce eğitimi alıyor ve üniversiteye hazırlanıyor. Hukuk eğitimi almak istiyor. 

VATANDAŞLAR ÖRGÜTLENİP TEPKİ GÖSTERDİ

Yargıtay’ın N.Ç. kararına tepki gösteren vatandaşlar sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta örgütlenip dün Taksim Meydanı’ndan Tünel’e kadar yürüdü. Sanatçı Şevval Sam’ın da aralarında bulunduğu yüzlerce kişilik grup Tünel’de oturma eylemi yaptı. Basın açıklamasında “Biz bu adaletsizliği kendi vicdanımızda mahkum ediyoruz” denildi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git