Küçük kıza internet tuzağı

İstanbul Esenyurt’ta sosyal paylaşım sitesinde kendi adına açtığı çocuk profiliyle 11 yaşındaki kız çocuğuyla tanışıp, cinsel içerikli görüntülerini bilgisayarına kaydettiği belirtilen 36 yaşındaki T.A. tutuklandı.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran bir kişi, 11 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi kızının, internet ortamında kendi yaşıtı bir kız çocuğu gibi davranarak tanıştığı yetişkin bir erkek tarafından kandırıldığını, cinsel istismara uğradığını ve tehdit edildiğini bildirdi.

Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri,  küçük kızın bilgisayarına gelen gönderileri incelemeye aldı. IP numarasından yola çıkan polis ekipleri, daha önce de çocuğa cinsel istismar suçundan bir süre cezaevinde kalan 36 yaşındaki T.A.’yı Esenyurt’taki evinde gözaltına aldı.

T.A.’nın bilgisayarında yapılan incelemede, çok sayıda çocuğa ait cinsel içerikli kayıt bulundu. Bakırköy Adliyesi’ne sevk edilen T.A, mahkemece “çocuğa cinsel istismar” suçundan tutuklandı.

‘ANNENE SÖYLERİM’ TEHDİDİ
T.A’nın, bir sosyal paylaşım sitesinde küçük kız çocuğu fotoğrafıyla kendine açtığı profil üzerinden tanıştığı küçük kızın daha sonra MSN adresini aldığı ve buradan küçük kızın cinsel içerikli görüntülerini bilgisayarına kaydettiği, ardından da “Annene babana söylerim” tehdidiyle daha fazla cinsel içerikli görüntü almaya çalıştığı belirtildi. 

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git