Kurtlar Vadisi Pusu Maskeli Fedai Can Polat mı ?

Kurtlar Vadisi Pusu da herkezin bildiği gibi 174 bölüm sonunda polat alemdar esad’ın rejimiyle savaşırken vuruldu ve vurulduğu ev uzaktan patlatılarak alevler aldı . herkez gibi polat alemdar öldümü soruları kafalarda cevabını bir haftaki bölüme bırakmıştı.

175 Bölümde Polat Alemdar şehit olduğu haberleri çıkınca bütün ekip yıkılıyor herkezi üzüntü sarıyordu. ama dizinin sonlarına doğru maskeli birisi ihtiyarlar heyeti üyesi faruk beyi kaçırıyor erkanla sorgulamak için bu esrarengiz maskeli için herkez polat alemdar olabilir mi acaba soruları oluşuyordu kafalarda 176 bölümde daha net ve belli olduki maskeli maskesini çıkardı ve maskenin altından pusat çakır çıktı. izleyicileri şoke eden bu son sahneyle polat öldümü gerçekten soruları oluştu kafalarda Haftaya 177 bölümde bu bütün sorulara cevap aramak için yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz .

Yazan : dogukan10 Kategori : Kurtlar Vadisi

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git