Mardin'de 4 şehit, 1 yaralı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde polis aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 3 polis şehit oldu, 2 polis yaralanmıştı. Daha sonra yaralılardan bir polis daha şehit oldu      

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde polis  aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada şehit olan polis memurlarının  sayısı 4’e yükseldi.        

 

Edinilen bilgiye, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğüne ait zırhlı aracın ilçe  çıkışında devrilmesi sonucu meydana gelen kazada yaralanan polis memurları  Kuddusi Arısoy ve Ünal Gürel, Mardin Devlet Hastanesindeki ilk müdahalenin  ardından Diyarbakır Mardin’in Kızıltepe ilçesinde polis aracının devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 3 polis şehit oldu, 2 polis yaralanmıştı. Daha sonra yaralılardan bir polis daha şehit oldu sevk edildi. Burada polis  memurlarından Kuddusi Arısoy, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralı  Ünal Gürel’in tedavisi ise sürüyor.        

Kazada, polis memurları Mustafa Acar, Hasan Babacan ve Aytaç Usta da  şehit olmuştu.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git