Molotoflu saldırı korkuttu…

Sancaktepe Merkez Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan Hekimpaşa Aile Sağlık Merkezi’ne yüzleri maskeli yaklaşık 15 kişilik bir grup tarafından molotofkokteyli ve taşlı saldırıda bulunuldu.

Sağlık merkezinin içerisinde yaklaşık 10 kişi mahsur kaldı. Korku içinde olayların yatışmasını bekleyen vatandaşlar, içeride büyük panik yaşadı.

Olay yerine Çevik Kuvvet ekipleri sevk edildi. Polisin müdahale ettigi gurup ara sokaklara dağılarak izlerini kaybettirdi. Polis ekiplerinin gelmesiyle birlikte sağlık ocağının içinde mahsur kalanlar dışarıya çıkartıldı.

Büyük bir panik yaşadıkları gözlenen kadınları, olay yerine gelen polis ekipleri sakinleştirmeye çalıştı. Bir süre olaylara tepki gösteren kadın baygınlık geçirdi. Çevik Kuvvet ekipleri tedbir amaçlı olarak cadde üzerinde güvenlik önlemlerini artırdı.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

fsıltım 27 Ağustos 2011


kuduz aşılarını yaptırmak lazım bu itlerin onun bunun çocukları

çileklibrowni 27 Ağustos 2011


kuduz aşsısda kurtarmaz bu itleriı..kuş gribi cıktı dıe kireçlenip diri diri gömülen tavuklar gibi gömmek lazım

ToLqa 28 Ağustos 2011


bunların toplayıp büyük bi kuyu kazıp diri diri yakmalı bu serfszileri

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git