Öğrencilerin satırlı kavgası: 3 yaralı

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada 3 öğrencinin yaralandığı öğrenildi. Kavganın, geçtiğimiz Perşembe günü Uludağ Üniversitesi’nde çıkan kavganın devamı olduğu bildirildi. 

Olay dün gece 23.00 sıralarında Merkez Nilüfer İlçesi’ne bağlı Görükle’de meydana geldi. Karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavgada 2 öğrenci satırla sırtından , 1 öğrenci de darp sonucu yaralandığı öğrenildi. Yaralı öğrenciler Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılırken, polis ekipleri hem hastane de hem de Görükle de güvenlik önlemleri aldı. 

Arkadaşlarının yaralandığını duyan 150 kadar öğrenci Görükle’de yürüyüş yapıp sloganlar atarken olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yaklaşık bir saat süren yürüyüşün ardından grup olaysız şetilde dağıldı.

Yaralı olan öğrencilerin kaldırıldığı hastanede tedavileri ayakta yapılarak taburcu edildi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git