Öldüresiye Dövdüğü Eşini Yol Kenarına Bıraktı Ve Serbest Kaldı

Adana’nın Ceyhan ilçesinde bir kişinin, aralarında tartışma çıkan 3 çocuk annesi eşini, arkadaşlarının yardımıyla kayınbabasının evinden kaçırıp, darp ettikten sonra baygın halde polis merkezi yakınında yol kenarına bırakıp kaçtığı iddia edildi.

Alınan bilgiye göre, İzmir’de ikamet eden ve hurdacılık yaptığı öğrenilen  Hüseyin Ç. (28), eşi Cennet Ç’yi (25) ve 3 çocuğunu alarak, Kurban Bayramı  nedeniyle Ceyhan’daki akrabalarına ziyarete geldi. Çift, bayram süresince Cennet Ç’nin Esentepe Mahallesi’nde oturan anne ve  babasının evinde kalırken, yakın akrabalarını ziyaret ederek bayramlarını  kutladı.Bayramın son günü, Cennet Çalar ile aralarında henüz belirlenemeyen  nedenle tartışma çıkan Hüseyin Ç, bunun üzerine kayınbabası Ali D’nin evinden  ayrıldı.        

İddiaya göre, Hüseyin Ç, bugün sabah saatlerinde geldiği kayınbabası Ali  D’nin evinde konuşma bahanesiyle dışarı çağırdığı eşi Cennet Ç’yi, arkadaşlarının  yardımıyla, plakası belirlenemeyen bir otomobile zorla bindirerek kaçırdı.Eşini, Bota Mahallesi’nde bir akrabasının evine götüren Hüseyin Ç, burada  sopa ve yumrukla darp ettiği genç kadını, Şehit Fehmi Coşkun Polis Merkezi  yakınlarında baygın halde yol kenarına bırakarak kaçtı.       

 Vatandaşların yerde baygın halde yatarken gördüğü Cennet Ç, 112 Acil  Yardım görevlileri tarafından Ceyhan Devlet Hastanesine kaldırıldı.Cennet Ç’nin yapılan muayenesinde darp sonucu burun kemiğinin kırıldığı  ve vücudunda darp izleri olduğu tespit edilirken, Hüseyin Ç’nin ve olaya karışan  kişilerin polis tarafından yakalanmasına çalışıldığı belirtildi.Damadının kızını kaçırmasının ardından polisi aradığını belirten Ali D.  (52), ”Damadım, konuşmak amacıyla dışarı çağırdığı kızımı iki arkadaşıyla zorla  kaçırdı. Bir akrabasının evinde kızımı öldüresiye dövmüş” dedi.       

 Genç kadının annesi Günsel Dinç (50) ise kızının 15 yaşındayken  evlendiğini ve bu evliliğinden de 3 oğlunun olduğunu belirterek, şunları  söyledi: ”Kızım beni daha önce de defalarca İzmir’den telefonla arayıp kocasının  kendisini sürekli dövdüğünü söylemişti. Her defasında da yeniden barışmışlardı.  Biraz da bizim adetlerimizde var, ‘kadın eşini terk edemez’ diye. Bayram boyunca  araları çok iyiydi. Devamlı şakalaşıyorlardı. Maalesef damadım bayram bitince  yeniden dayağa başladı.”   

Savcılıktan serbest bırakıldı

Adana’nın Ceyhan ilçesinde, aralarında tartışma çıkan 3 çocuk annesi eşini kaçırıp darp ettikten sonra baygın halde polis merkezi yakınında yol kenarına bırakıp kaçtığı iddia edilen zanlı sevk edildiği adliyeden serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, Kurban Bayramı nedeniyle Ceyhan’daki akrabalarına ziyarete gelen ve aralarında çıkan tartışma üzerine Esentepe Mahallesi’nde oturan kayınbabasının evinden eşi Cennet Ç’yi (25) arkadaşlarının yardımıyla kaçırıp darp ederek ve burun kemiğinin kırılmasına neden olduğu öne sürülen zanlı Hüseyin Ç. (28), polisin takibi sonucu yakalandı.

Zanlı Hüseyin Ç, emniyetteki işlemlerin ardından ”darp” suçundan adliyeye sevk edildi. Saldırıya uğrayan Cennet Ç, ifadesinde eşinden şikayetçi olmazken, Hüseyin Ç. Cumhuriyet Savcılığı tarafından serbest bırakıldı.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git