Polis telsizi anonsuyla evlilik teklifi…

Kütahya’nın Simav ilçesinde görevli polis memuru Enis Öztürker, meslektaşı Birgül Kaymaz’a polis telsizi anonsuyla evlenme teklifinde bulundu ve bu teklife, ‘Anlaşıldı, kabul ediyorum’ yanıtını aldı.

 

telsiz-teklif

 

İlk görev yeri olan Şehit Rahmi Dana Polis Merkezi Amirliği’nde yaklaşık 1,5 yıldır görev yapan Ispartalı Öztürker, polis memurluğuna yaklaşık 6 ay önce Simav‘da başlayan ve 5 aya yakın bir süredir tanıştığı kız arkadaşı Denizlili polis memuruKaymaz’a evlenme teklifinde bulunmak için ilginç bir yöntem seçti.

Evlilik teklifini unutulmaz kılmak isteyen Öztürker, Simav Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nde görevli Kaymaz’a, polis telsizinden anons yaptı.

”Ömrümün geri kalanını seninle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin ” diyen Öztürker’in anonsunu duyan Kaymaz, birkaç saniye sessiz kaldıktan sonra ”Evet” yanıtını verdi.

Öztürker’in, ”Anlaşılmadı” diye karşılık vermesi üzerine anonsunu yineleyen Kaymaz, ”Anlaşıldı, kabul ediyorum” dedi.

Anonsları duyan Simav Emniyet Müdürü İlker Olut, çifti makamına çağırdı. Olut, heyecanla makamına gelen polis memurlarını tebrik ederek, ömür boyu mutluluklar diledi.

Kararın çifte hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eden Olut, ”Allah, ikinizi bir yastıkta kocatsın. İşlemlerinize hemen başlayın. En kısa sürede sizi nikah masasında görelim” diye konuştu.

Anonslara tanıklık eden çiftin meslektaşları da cep telefonlarından Öztürker ve Kaymaz’a ulaşarak, onları kutladı.

Öztürker, 20 Temmuz’dan bu yana görüştüğü Kaymaz’a evlenme teklifini farklı bir yöntemle yapmayı uzun süredir düşündüğünü söyledi.

Bunu gerçekleştirdiği ve ”Evet” yanıtını aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Öztürker, düğünlerini gelecek yıl yapmayı planladıklarını ifade etti.

Kaymaz da anonsa şaşırdığını ve çok heyecanlandığını dile getirerek, bundan dolayı yanıt vermekte zorlandığını ifade etti.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Arkadaşlik, Bilgisayar ve İnternet, Chat, Genel, Haberler, Sesli Chat

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git