Samsun'da teröristlerle sıcak temas

Samsun’un Ayvacık ilçesinde güvenlik güçleri ile 4 kişilik terörist gurup arasında çatışma çıktı. 1 terörist yaralı ele geçirilirken, 3 kişilik terörist grupla çatışma sürüyor. 

Ayvacık İlçesi kırsalında 4 kişilik terörist grubunun olduğu ihbarını alan güvenlik güçleri, bölgede geniş çaplı operasyon başlattı. Sabaha karşı Terice köyü yakında bulunan Terice akarsuyunun üst kısımlarında güvenlik güçleri ile teröristler arasında sıcak temas sağlandı.

Çatışmada Can Oğuzsoy isimli 1 terörist yaralı ele geçirilirken, 3 terörist ise kaçtı. Takip sonucu sıkıştırılan terörist grup ile güvenlik güçleri arasında çatışma sürüyor.

Hafif yaralı olan terörist ise İlçe Jandarma Komutanlığı’nda gözaltında tutuluyor.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

HaZaN 23 Ağustos 2011


kimsenin farkında olmadığı önemli bi noktayı unutuyo medya yapılacak operasyonlar gizli tutulmuş olsa bu kadar facia olmayacak kökleri daha çabuk kuruyacak fakt medya sağolsun herşeyi ulu orta nerde kaldı bu gizlilik bence biraz kendilerini sorgulamalılar bunların içimizde yaşadığının ve medyayı yakından takip ettiklerini bilmiycek kadar aptal değiller sanırım..

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git