SesliSitem Okurlarına Özel Spor Haberi

SesliSitem Okurlarına Özel 3-4 tane spor haberi Paylaşacağım Bu Sadece SesliSitem  Üyelerine Arkadaşlarımıza Özel Bir Spor Haberi Olacaktır . Öncelikle Son Zamanlarda Şike olayları damga vurdu her ağızdan bir söz çıktı biz son noktayı koyalım ve sağlam bir bilgiyi paylaşalım fenerbahçe yüzde 99 küme düştü Uefa Düşürün dedi Çünkü 26 tane sağlam delil var .  ama Tff Bunu Hemen Söyleyemeyecek  Çünkü Korkuyor 1 ay falan geçince söyleyecek sanırsam  bir ikincisi beşiktaş kafadan küme düştü . Tartışılması Bile Yanlış Olur Galatasaraya Gelirsek Melodan Sonra Gelecek 2 Garanti Transfer İsimi Verelim Eboue Ve Arshavin Bu 2 isim Yakında Aslan OLacaklardır  Diego Forlanda Gündemdeki Bir Başka İsim.

Yazan : admin Kategori : Spor Haberler

YagmuR 25 Temmuz 2011


spor haberlerinden hiç anlamıyorum arkadaşım:):)ama bu haberi bize özel hazırladın için tşkler etmeden geeçmicem emeğine sağlık:)

bitirim 25 Temmuz 2011


ne kadar fanatik bi fenerli olsamda herhangi bi suç varsa cezası alt ligde olsa verilmesinden yanayım ama bi yandanda f.b g.s bjk üçü bir arada nescafe gibi biri olmadan digeri olmaz diye düşünüyom… şeker hastası deilizki şekersiz kahve içelim 🙂

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git