SesliSitem Sesli Chat Sesli Sohbet Avrupanın En Büyük Chat Sohbet Sitesi

SesliSitem Türkiyenin En Büyük Sesli Sohbet Platformudur . Her Alanda Her Dalda Verilen Mücadele SesliSitemi En İyi Şekilde Temsil Etmek İçindir . SesliSitemi Bilmek Tanımak İçin Önce Geçmişe Gidip Tarihini Araştırmak Lazımdır . Çünkü  9 Senelik Tarihinde Adından Söz Ettiren Ettirmeyede Devam Eden SesliSiteme Sanal Değil Gerçek Gözle Bakan Bu Sitenin İyi Yerlere Gelmesinde Belirli İsimlerin Çok Büyük Katkısı Emeği Vardır . Bizde O Tarihe Sahip Çıkmaya Onu Dahada İlerilere Götürebilmek İçin Birlik Olup Takım Ruhu ile Elimizden Geleni Yapacağız .

SesliSitemi Bu Güne Kadar Çakala Kendini Bilmez Hadsiz İnsanların Yanına Bırakmadık Bırakmayacağızda . Çünkü SesliSitemin Duruşu Dostluktan Saygıdan Yanadır . Öyle Kendini Bilmez İnsanlar SesliSitemi Karalamak İsteyen İnsanlardır Ama SesliSitemde  cesur yürek İnsanlar Var Kimse Adımızı Namımızı Karalayamaz . İyi Olabilirsiniz Ama Asla ve asla SesliSitem Kadar İyi Olamazsınız /dogukan10

Yazan : admin Kategori : Sesli Chat, Sesli Sohbet Chat

olumune_sevdam 16 Temmuz 2011


doğukan paylaşımın için tşkler kardeşim güzel bir konuya değinmişsin tebrik ederim seni 🙂

dogukan10 16 Temmuz 2011


Sagol agbım guzel bır konuya degınebıldıysek ne mutlu bıze 🙂

sıla_59 16 Temmuz 2011


helal doğukan döktürmüşsün valla yine paylaşımın için emeğin için tşkler

dogukan10 16 Temmuz 2011


Rica ettım asil güzel sıla : ) sizin begenmenız onemlı begendıysenız ne mutlu bıze

fısıltım_23 16 Temmuz 2011


teşekürler doğukanım süpersin tek kelimeyle başarıların devamını dilerim kardeşim

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git