Şike Soruşturmasında Şok Gelişme

Futbolda şike soruşturması kapsamında Türkiye Futbol Federasyonu’nda arama yapıldı.

 

Futbolda şike iddialarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Türkiye Futbol Federasyonu’nun merkez binasında arama yapıldığı öğrenildi.

İstanbul Emniyeti Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen şike soruşturmasında savcılık talimatıyla, Tff binasında arama yapıldığı belirtildi.

Sabah erken saatlerde başlayan aramalarda, bazı belgelerde inceleme yapıldığı öğrenildi.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ GÖZALTINDA

Futbolda Şike Soruşturması kapsamında gözaltına alındığı belirtilen Tff Başkanvekili Göksel Gümüşdağ’ın İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesi alınıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, gözaltına alındı. Futbolda Şike Soruşturması kapsamında gözaltına alındığı belirtilen Gümüşdağ sabah saatlerinde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelerek sağlık raporu aldı. Gümüşdağ’ın yanında polisin olmaması dikkat çekti. Gümüşdağ, gazetecilerin sorularına yanıt vermedi.

Gümüşdağ daha sonra Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne gitti. Doğan Haber Ajansı muhabirine telefonla bilgi veren avukatı, Gümüşdağ’ın emniyetteki ifadesine başlandığını belirtti. Bu arada soruşturma kapsamında Gümüşdağ’ın, Tff binasındaki ofisinin de arandığı belirtiliyor.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git