ŞİKAYET

ŞİKAYET

SesliSite de Eğer bir sorununuz  yada şikayet edeceginiz bır konu varsa siteden bize yazabilirsiniz. Sitede Görevli arkadaşlara soyleyerek tum sorunlarınızı anlatabilir onların soze yardımcı olmaları unutmayınkı onların görevidir. Eger bu şekildede sonuca gidemesseniz bana ulasın bana haber bırakabılır ve seslisitemde bana ulaşabilirsiniz. çok onemlı bır konuysa beni direk arayabilirsiniz. Fakat lutfen Arayacağınız konular önemli konular olsun adminlerin halledeceği konularda aramayın. Vartesmedia olarar hizmet almak ve sizlerde boyle yada daha farklı bır web sitesi sahibi olmak istiyorsanız bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.

Tel: 0535 220 63 93

Not :Aramalarınızda Kufur ve hakaret edici bir uslup olmaması ve karsılıklı guvenliğimiz için aramalarınız kayıt altındadır. Saygılarımla / vartes

 

Bize Ulaşın Seslisitem Sorunları Şikayetleriniz

Görünecek isim
E-Posta adresiniz (yayınlanmayacak)

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git