Süper Kupa maçı ertelendi

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirdiği olağanüstü toplantı sona erdi.

Toplantının ardından açıklama yapan Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, 31 Temmuz Pazar günü Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Erzurum’da oynanacak olan Süper Kupa finalini erteleme kararı aldıklarını söyledi.

Futbol Federasyonu’nun İstanbul İstinye’deki merkez binasının önünde yapılan açıklamada Başkan Mehmet Ali Aydınlar’ın yanı sıra Başkanvekili Lütfi Arıboğan ve yönetim kurulu üyesi Göksel Gümüşdağ da hazır bulundu.

Başkan Mehmet Ali Aydınlar, Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig’le ilgili kararların belgelerin ellerine ulaşması ve incelenmesinin ardından verileceğini belirterek, “Süper Kupa Finali ertelendi” ifadesini kullandı.

UEFA’nın süreçten hoşnut olmadığı yönünde sorulan sorulara ise Mehmet Ali Aydınlar, “UEFA’nın desteği ve güvencesi bizim yanımızda.” karşılığını verdi.

Bu arada Beşiktaş’ın Türkiye Kupası’nı iade etmesiyle ilgili olarak sorulan bir soruya ise Başkan Aydınlar, kararın siyah – beyazlı kulübün insiyatifi olduğunu kendilerinin ise bu karara saygı duyduklarını söyledi.

Öte yandan Mehmet Ali Aydınlar, şike soruşturması içindeki belgelerin yarından itibaren ellerine ulaşmaya başlayacağını da sözlerine ekledi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Haberler, Spor, Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git