TBMM'de yumruklu kavga

Genel Kurul salonunda CHP ve AK Parti milletvekilleri arasında yumruklaşmaya varan kavga çıktı.

 

TBMM Genel Kurulunda, CHP’nin kürsüyü işgal eylemini sürdürmesi üzerine görüşme imkanının kalmadığını belirten, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, birleşimi kapattı. Birleşim kapandıktan sonra CHP ve AK Parti milletvekilleri arasında yumruklaşmaya varan kavga çıktı.
Genel Kurulda yaklaşık 2 saat süren aranın ardından yeniden açılan bileşimde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, teklif üzerine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman’a söz verdi. CHP’li milletvekillerinin işgal eylemini sürdürdüğü kürsüye Akman’ın, ulaşamaması üzerine Çiçek, teklifi görüşme imkanının kalmadığını belirterek, birleşimi bugün saat 13.00’te toplanmak üzere kapattı.
Birleşimin kapanmasından ardından, CHP’li ve AK Parti’li milletvekilleri arasında yumruklaşmaya varan kavga çıktı. Çok sayıda milletvekilinin karıştığı kavga yaklaşık 15 dakika sürdü.
Kavganın yatıştırılmasının ardından AK Parti’li milletvekilleri, CHP’nin işgal ettiği kürsünün etrafında toplandı. CHP milletvekillerinin Genel Kurul salonundan ayrılmasının ardından AK Parti’li milletvekilleri de kürsünün çevresinde bir süre bekledikten sonra salon ayrıldı. CHP’li milletvekillerinin kürsü işgali yaklaşık 5 saat sürdü.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git