Tecavüzcüye görülmemiş infaz

İngiltere’de yüksek güvenlikli bir hapishanede yatan çocuk tecavüzcüsü bir mahkum korkunç şekilde öldürülmüş olarak bulundu

Frankland Hapishanesi’nde yatan çocuk tecavüzcüsü Mitchell Harrison (23) bağırsakları çıkarılmış, gözleri bıçakla oyulmuş ve gırtlağı kesilmiş şekilde hücresinde ölü bulundu.

Görgü tanıkları Harrison’un hücresinde her yerin kan içinde olduğunu söylerken olayın hiçkimse tarafından duyulmaması kuşku uyandırdı. Yetkililer 3 mahkumu şüpheli olarak sorgularken cinayetin el yapımı bıçakla işlendiği belirtildi.

Harrison 2008 yılında 13 yaşındaki bir çocuğu içki ve sigara alması için para verme vaadiyle kandırarak tecavüz etmek suçundan 4 buçuk yıl hapse mahkum olmuştu.

Ayrıca 13 yaşındayken 7 yaşında birine cinsel saldırı, 15 yaşındayken de sınıf arkadaşına tecavüz girişimi gibi sabıkası olduğu belirtiliyor. Frankland Hapishanesi geçen mart ayında bıçakla bir mahkumun gırlağının kesildiği olaya tanık olmuştu. Ayrıca bu hapishanede El Kaide’den yakalanan mahkumlar da yatıyor.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git