Teröristler karakola saldırdı

Tunceli’de, terör örgütü PKK üyesi bir grup, Çiçekli Jandarma Karakolu’na saldırı düzenledi. Askerlerin de karşılık vermesi üzerine kısa süreli yaşanan çatışmanın ardından teröristler ormanlık alana kaçtı.
Merkeze bağlı Demirkapı Köyü yakınlarındaki Çiçekli Jandarma Karakolu’na bugün saat 10.00 sıralarında, yüksek tepelerden bir grup terörist tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Karakoldaki askerlerin de karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Kısa süreli çatışmanın ardından teröristler, ormanlarla kaplı dağlık alan kaçtı.

Saldırının ardından bölgeye sevk edilen 2 adet Kobra tipi taarruz helikopteri PKK’lıların geçiş güzergahlarını ateş altına aldı. Skorsky helikopterlerle bölgeye takviye birlikler indirildi. Teröristler, ablukaya alınırken, bölgede geniş çaplı operasyonlar sürüyor.

Yaşanan çatışmada ölü veya yaralı konusunda henüz bir bilgi edinilemedi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

aDa_danger_gırl 22 Temmuz 2011


bu o….. ç……larını tr sınırları içinde yaşatanlarda o… ç…ları kanı bozuklardırrrrrrrr

olumune_sevdam 22 Temmuz 2011


evet katılıyom sana haklısın beencede o…. ç… hepsi bunların 🙂

olumune_sevdam 22 Temmuz 2011


aslına bakarsan bunların yandaşlarını daracında assan bunların hiç biri cesaret edmez topraklarımıza yanaşmaya 🙂

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git