Teröristler polis sandıkları kimya mühendisini öldürdü

Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde teröristler, ‘polis’ sandıkları kimya mühendisini sokak ortasında öldürdü.

 

HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesin’de akşam saatlerinde kimya mühendisi bir kişi ile yanında bulunan akrabası genç kız silahlı saldırıya uğradı. Yaralanan iki kişi hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

Olay,  saat 19.00 sıralarında Yüksekova’nın eski cezaevinin arka tarafında bulunan Kuruköy Yolunda meydana geldi. Yaya olarak evine gitmekte olan İzmir nüfusuna kayıtlı Kimya Mühendisi Engin Yıldırım ile yanında bulunan Esenyurt Toplum Merkezinde Çocuk Gelişim Bölümünde usta öğretici olarak çalışan Yüksekovalı akrabası Hülya Kutlar, silahlı saldırıya uğradı. Kimliği belirsiz kişilerin açtığı ateş sonucu iki kişi vucutlarına isabet eden mermilerle yaralandı.

Hayatını kaybeden genç kimya mühendisinin, Yüksekova’ya, bir ay önce öğretmen olarak atanan eşi ile birlikte geldiği, Vali Erdoğan Gürbüz İlköğretim Okulu’nda rehber öğretmen olarak görev yaptığı öğrenildi.

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git