TFF ligleri erteledi

Türkiye Futbol Federasyonu, 5 Ağustos 2011’de başlaması gereken Spor Toto Süper Lig’in 9 Eylül 2011, 14 Ağustos’ta başlaması gereken Bank Asya 1. Lig’in ise 10 Eylül tarihinde başlayacağını açıkladı.

AYDINLAR 11 TEMMUZ’DA “ERTELEME YOK” DEMİŞTİ

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, 11 Temmuz Cumartesi günü ise yaşanan gelişmelerden sonra yaptığı açıklamada ise liglerin planlandığı şekilde başlayacağını ve TFF Süper Kupa Finalinin 31 Temmuz’da oynanacağını açıklamıştı.

İŞTE AYDINLAR’IN O GÜN YAPTIĞI AÇIKLAMALAR:

“Lig planlandığı şekliyle 5 Ağustosta başlayacak, planlandığı gibi devam edecek. 31 Temmuzda TFF Süper Kupa finali Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacaktır. Daha önceki fikstür çekim tarihi aynen geçerlidir.

KULÜP BAŞKANLARIYLA GÖRÜŞME 

Aydınlar, lig erteleme kararının ardından yarın Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya ligi kulüp başkanlarıyla bir araya geleceklerini de açıkladı..

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git