Türkiye karşıtı iki site Cyber Warrior'a bağlı Akıncılar hacker grubu Tarafından 'hack'lendi

Türkiye ve “Başbakan Erdoğan” hakkında haksız yere sürekli protesto yapmayın

Türk hacker grubu Cyber Warrior’a bağlı Akıncılar hacker grubu tarafındanKıbrısTürk Öğretmenler Sendikası ile Kıbrıs Türk Memurlar Sendikası’nın resmiinternetsiteleri saldırıya uğradı. Sendikaların sitelerine “Türkiye veBaşbakan Erdoğanhakkında haksız yere sürekli protesto yapmayın” şeklinde yazı yazıldı.

Hacklenen sitelerin Türkiye’yi karalayan ve bu karalama sonucunda Rum tarafına malzeme sunan kurumlar olduğunu savunan siber saldırganlar, Türkiye’nin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yapılan haksız protestoların ardında bu kurumların olduğunu iddia etti. Akıncıların açıklamaları şu şekilde devam etti, “Belirttiğimiz açıklamaların dışında bu kurumlar daha önceden densizlikte ileri giderek Türkler için; “tavşanlar bile bu kadar hızlı üreyemez” demişlerdi. Bu yüzdendir ki Cyber-Warrior olarak Türkiye’ye yapılan bu karalama çalışmalarına ve söylenen çirkin sözlere tepkimizi sendikaların sitelerini ele geçirerek koyduk. Şu bilinsin ki bugüne kadar Türkiye’ye yapılan hiçbir çirkin hareket ve söz karşılıksız kalmamıştır ve kalmayacaktır.”

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

dogukan10 16 Temmuz 2011


cyber warrıor benımde takıp ettıgım ornek aldıgım bır forum cıdden orada cok kalıtelı ınsanlar var ornek alınması gereken ınsanlar var helal olsun cyber warrior

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git