Ultraslandan Şike OPerasyonu Açıklaması !

Fenerbahçe’nin üzerindeki uzun süreli baskıyı azaltıp, ilgiyi başka yönlere çekerek. Fenerbahçeyi hafif cezalarla kurtarmak isteyen insanların oyununa inanmıyoruz! Basının ilgisini Galatasaray’a yönlendirip Galatasaray’ı bulunduğu pozitif durumu bozmak isteyenler var. Onlara en büyük kapağı Galatasaray dergisinin kapağındaki bembeyaz sayfa ile yaptık. Unutmayın TÜRKİYE’DİR GALATASARAY

Ultraslandan Açıklama .. Helal Ultraslan Bizim Başarımızı Bozmak Isteyen Sansürler.. Yanı Medya Ve Fenerasyon Asla Bozamayacak Sansür Dedigim Fenerasyon ve Medyadır . .  Bu Sene Ligi 8 Sırada Bİtiren Kötü Sezon Gecıren bır takımın şikeyle anılması federasyonun işidir .. Bılıyorsunızkı Fenerasyon dememizin sebebi Fenevbahçeli TFF BAşkanlarının Olmasıdır . Şu ankı tff başkanıda Fenerbahçelidir Ve En Büyük Şikeyı Kendısı Yapmaktadır . 2000 tarihini araştırın şeref şan onur bulun ..

Yazan : admin Kategori : Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git