VARTES

VARTES

 

Vartes Olarak 2000 li yıllardan beri web Dünyasının içindeyim Öncelikle Forum Sitelerinde takıldım Cyber-warrior Bunlardan birtanesi Daha sonra yazılı chat sitelerinde bayağı bir zaman ğeçirdim ve kendı adıma vartes_fm diye bir radyo kurdum ve bu radyoda bir süre yayın yaptım tüm arkadaşlarla orda buluşur ve birlikde zaman geçirirdik. Sonra bir arkadaşımız bizi bir Seslichat Sitesine  davet etti 2002 yıllarının sonuydu ve  artık orda takılmaya başladık. Ama hiç birşey istediğimiz gibi gitmiyordu Herşey siyasiydi ve kendi idolojilerimiz bolüçü zihniyetlere karşi eziliyordu ve bende site açmaya karar verdim.Ozamanlar dan beri o panel senin bu panel benim diye gezdik durduk Selim Ertürk İle çalıştım çok iyi bir insandı ama bir şekılde sistemi tutmadı belkıde çok saldırı aldı onu çekemeyenler tarafından ve sistemı yok oldu ki ben onun sistemınde 3 yıl kaldım ve zor günlerinde herzaman yanında oldum ben kimseyi bu alanda yanlız bırakmadım ama sistemi çalışmayan Selim Ertürkden Ayrıldım Alperen Diye bir kişi ile çalıştım bu çalışmam çok kısa sürdü çünkü ben Alperen ile çalışırken Massmavi yi Yani Murat Sucuyu Tanıdım Murat Yeni bir Panel kuraçağını soyledi Aslında ozamanlar Muratla okadar samimide değildim Ama Sitemde Panel Sorumlusu Mina Hanım Muratın çok iyi bir kişi olduğunu soyledi 1 yıl zarfında biz alpereni hiç görmedik herzaman Murat vardı dedi ve ona ğeçmemizi istedi bende temkinli olsamda kabul ettim kıramadım Mına  Hanımı Çunkü Çok emekleri vardi seslisitem ‘in Üstünde ve Murat Sucu Seslimedia.com’u açtı ve artık Seslisitem.com’u SesliMedia Destekliyordu Şunu kesinlikle söylerimki Murat sucu Tanıdığım en güvenilir ve en sağlam Panelcidir işi en iyi bilen ve gerçekden deneyimli bir kişidir. Bu deneyimi ve  hızla büyümesi devam etmiştir. Murat Sucu Biz Vartes Media’ı Kurdugumuz Günden beri bize bilgi ve tüm destegini eksik etmemiş herzaman yanımızda olmuştur. Bizde Onun herzaman yanındayız .VartesMedia’yı Açmak Asla Murat Sucudan Ayrılmak demek değildir bizim için Biz sadece Bağımsiz bir Seslisitem Kurmak İçin vartesmedia olarak yayın yapıyoruz Murat’ta Herzaman Dostumuz ve Arkadaşımızdır.

Sanalda İyi kötü birçok kişi tanıdık.Güzel günlerde yaşadık yanlişlarda gördük ama biz asla duruşumuzu kaybetmedik aslada kaybetmeyecegiz.

Beni Tanıyan hiç kimse yüzüme karsı bana  ve çevreme  bu yaptıkların yanlış demedi Seslisitem den başka hiç bir siteye gitmedim başka hiç bir  sitede chat yapmadım ve benım sitemde yetişen bir çok kişi Site actı site sahibi oldu admin oldu ve bu kişilerden bir çogu benim sitedeyken abi derdi buyuk adamsın derdi helal sana derdi ve bir çoğuda bana yardım etmek isterdi maddi manevi ve bu kişilerin yine bir kısmı kendı ego ve hırslarıyla başka siteler açınca vartes öyle böyle falan filan demesse de diyenlere göz yumdu çunkü onların asıl maksatları vartes gibi olmakti ve vartes karalanırsa sankı kindi yolları daha bir hızlı açılacaktı. Ama  hepsı yanıldı yanılmayanlar da yanılacaktır.

Ben vartes olarak herkesın hatasını kapadım ve kimsenın hatasını yanlişinı kimsenın azında sakız yapmadım fakat yine kendı hatalarını kapamak için süreklı başkalarının hatalarını gündemde  tutmak isteyenler oldu tum bunlara sessiz kaldım ama olay abartılana kadar.

Kısaca ben vartes olarak yapılan hakaretler ve haksızlıkların arkasında yasal tüm  haklarımı kullandım kullanacağım da kimse Seslisitem.com ahlaksız iftiralarına ve pisliklerıne alet edemeyecek etmeye çalısanlardan gerek sanalda gerekse Bileşim suçlar mahkemelerınde uğraşacağım. Biz Para kazanmak için site açmadık bizler Yapı geregi kimsenin sitesinde barınacak bir insan olmadıgımızdan kendı sistemimizi kurduk varsa bizim gibi bir web sitesi biz burayıda kapar oraya gideriz Seslisitem emeğin dostluğun saygının eseridir sizler bunu anlamanız için sistemin içinde olacaksınız yada ebediyen susacaksınız.

 

 

Ben Sanal Edebiyat okudum.. Kımsenın emeği yok üzerimde Çunku Ben Akıl Alacak öretmenimi de yetiştirdim kendı Okulumda Kendi Ellerım’le O yüzden kimse Bunca Gunahıyla Karsıma Çıkıp Sanal ve Seslisitem Hakkında Asla Konuşamaz Çunku Benle sanalda yüzleşecek bir peygamber daha inmedi kı benden günahsız olsun…

İmza / vartes

vartes kimdir vartes nedir vartes.org vartes.net vartes.gen.tr

Görünecek isim
E-Posta adresiniz (yayınlanmayacak)

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git