Wesley Sneijder Borsaya Bildirildi Sona Yaklaşıldı

 Hollandalı yıldız transferinde sona doğru geliniyor cuma günü galatasarayda olması bekleniyor. sabırsızlıkla taraftarlar Sneijder dört gözle bekliyor başkan aysal bu transferi gs tv canlı yayınında açıklamasında dile getirmişti ve Resmi sitemizden açıklamada geldi .

 

Galatasaray Sportif A.Ş., profesyonel futbolcu Wesley Sneijder’in transferi için kulübü FC Internazionale ile görüşmelere başlandığını duyurdu.
Galatasaray Sportif AŞ’nin KAP’a gönderdiği açıklamada şu ifadelere yer verildi.

FC Internazionale profesyonel oyuncularından Wesley Sneijder’in transferi için Kulübüyle görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.

Galatasaray Sportif A.Ş.

Transferi gerçekleşirse galatasaraya katkısı kaçınılmaz çok büyük olacaktır hollandalı yıldız transferinde sona doğru geliniyor cuma günü galatasarayda olması bekleniyor sabırsızlıkla taraftarlar sneijder bekliyor .

Yazan : dogukan10 Kategori : Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git