Yazıcıoğlu’nu Tehdit Eden Komutan Kim?

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun da vefat etmeden 2 ay önce tehdite maruz kaldığı iddia ediliyor. Peki Yazıcıoğlu’nu tehdit eden komutan kim?

 

 

ürkiye son 15 yıldır askeri vesayetin, yönetimdeki sivilleri nasıl kıskaca aldığına birçok kez şahit oldu. 28 Şubat süreci sivillerin köşeye sıkıştırıldığı dönemlerden biriydi. Ergenekon sürecinde de sivillerin tehdit edildiği benzer ses kayıtları gündeme gelmişti.

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ‘nun da vefat etmeden 2 ay önce benzer bir tehdite maruz kaldığı iddia ediliyor. Cihan Haber Ajansı’na konuşan Avrupa Türk Kültür Dernekleri Birliği Eski Başkanı Recep Yıldırım, Yazıcıoğlu’nun vefat etmeden önce bir General tarafından tehdit edildiğini söyledi.

Generalin bu tehditi darbe soruşturmalarının hızla devam ettiği, faili meçhuller ve yargısız infazların yargı önüne çıkarıldığı bir tarihte oldu. Tehditin yapıldığı 2009 yılında Ergenekon operasyonları devam ediyor. Dava sürecinde önemli gelişmeler yaşanıyordu. Ancak cunta zihniyeti, devam eden bunca soruşturmaya rağmen, sivilleri tehdit etmekten geri durmadı.

Generalin ismi henüz kamuoyuna açıklanmadı. Ama Yazıcıoğlu’nun arkadaşı Recep Yıldırım, konunun aydınlatılması için, 25 Mart 2009’dan önceki tehdit telefonunun araştırılmasını istiyor.

 

seslisitem , sesli sohbet , sesli chat , chat , vartesmedia , vartes , akıncılar , sanalyakuza

Yazan : sanalyakuza Kategori : Genel, Haberler

Site Yönetimi Tarafından Bu Film Yorumlara Kapatıldı.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git