Yeni Aslan Emmanuel Eboue Transferde Sona Gelindi .

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Arsenal’in sağbeki Emmanuel Eboue’nin transferinde sona yaklaştı

Teknik direktör Fatih Terim’in transferini gerçekleşmesini en çok istediği Emmanuel  Eboue’nin transferinde sona gelindi. Sarı kırmızılı kulüp ile  Eboue arasında yapılan görüşmede sorun kalmadığı ve yıldız oyuncunun Sarı-kırmızılıların teklifini kesin olarak kabul ettiği belirlendi.

Galatasaray ile  Arsenal arasında 10 milyon Euro’dan başlayan bonservis pazarlığının ise 4,5 milyon Euro’ya kadar indiği ve İngiliz kulübünün bu rakama  Eboue’nin bonservisini vermeyi kabul ettiği öğrenildi.

Ancak bu transferin resmi olarak şu ana kadar gerçekleşmemesinin nedeni ise Sarı kırmızılı yönetimde bu transfere muhalif isimlerin bulunması. Liverpool maçı sonrasında Fatih Terim’in bazı yöneticiler hakkında yaptığı açıklama sonrasında  Eboue’nin transferi için beklemeye geçildiği ve yönetim içinde görüş ayrılğının giderildiği takdirde bu transferin her an gerçekleşebileceği öğrenildi.

Yazan : admin Kategori : Spor Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sosyal Ağ

SesliSitem.Com

Türkiyenin En Büyük En Hareketli Sesli chat Sesli Sohbet Platformu Yıllardan beri sizden aldığı güçle saygınlıgını asla bozmamış binlerce insanın birbirlerini tanıdığı arkadaş olduğu dost olduğu sanal ile real hayata köprü olmuş bir web sitesidir. İmza / vartes.

Yukarı Git